Daha hızlı sohbet etmek için buradan türkçe mirc sohbet programını indirebilirsiniz.

Sohbet ederken canlı radyo yayınımızı buradan dinleyebilirsiniz.

Ağrı sohbet odaları , Ağrı arkadaşlık sitesi işlevi görüyor
Tarih: 21 Mayıs 2017
Ekleyen : berzan
Yorum : 0
Görüntülenme: 12

Merhaba değerli sohbetler.com okurları bu sayfamızda sizlere ağrı sohbet odalarımızın işleyişinden ve bir çok kişiye hizmet vermesinden bahsedeceğim.Bildiğiniz üzere sitemiz #ağrısohbet kanalı bir çok ağrı ve ilçelerinen kullanıcılara zaten hitap etmekte ve kullanıcılar hergün uğramadan uyuyamam moduna girmiş durumdalar.Özellikle genç ağrılılar günün pek çoğunu bu odalarda geçirerek bizi şaşırtmaya devam ediyorlar.

 

arkadasbul

Ağrı chat odaları özellikle arkadaş bulma konusunda neredeyse üyelik gerektiren arkadaşlık sitelerinden çok daha iyi hizmet vermektedir.Binlerce ağrılının hergün ziyaret ettiğimizi sitemizde özellikle üyelik kaydı olmaması , özel ve kişisel bilgilerin paylaşılmaması kullanıcıların aha çok rağbet göstermesine ve daha fazla vakit geçirmesine imkan tanımaktadır.

#Ağrısohbet kanal sahibi Baran şu şekilde dile getirmektedir;

Biz sohbet kanalında öncelikle sevgi ve saygı içerisine tüm ağrıları buluşturmayı amaçlıyoruz.Burada arkadaş edinmek, yeni dostluklar kurmak her bireyin öz hakkıdır.Biz bu misyonla #ağrısohbet kanalında operatörlerimce çalışmaktayız.

demektedir.

Ağrılıların bedava arkadaşlık sitelerinden daha fazla vakit geçirdiği ve yazıştığı özellikle doğubeyazıt , patnos , eleşkirt gibi büyük ilçelerinden insanların buluşma noktası haline gelmiş durumda.

Peki siz hiç ağrı sohbet kanalımızı ziyaret ettiniz mi ? Etmediyseniz hemen ana sayfadan bir rumuz alıp ağrı odalarına bağlanın ve bir çok ağrılıyla tanışmaya başlayın.

Yine ağrıyı ziyaret etmek , gezmek amaçlı düşünüyorsanız bu odalarda en güzel gezilcek yerler konusunda ağrılardan tavsiyeler alabilir onların söylediklerine kulak verebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR