Daha hızlı sohbet etmek için buradan türkçe mirc sohbet programını indirebilirsiniz.

Sohbet ederken canlı radyo yayınımızı buradan dinleyebilirsiniz.

Wondr nedir ? nasıl kullanılır ? ( Twitter Sohbet Uygulaması )
Tarih: 13 Haziran 2016
Ekleyen : berzan
Yorum : 0
Görüntülenme: 69

Bu makalemizde sizlere yine yep yeni bir uygulama olan daha bir yaşını bile doldurmayan ancak twitter kullanıcılarının soru -cevap şeklinde sohbet edebilmelerine olanak tanıyan wondr uygulamasından bahsedeceğim.

Bunun için kısaca Connected2.me sitesinden bahsedecek olursak , bu site anonim canlı sohbet imkanı sunan yaklaşık 4 milyon üyeye ulaştığını duyuran bir şirket.Şimdilerde ise en çok konuşulan ve kullanılan canlı yayın uygulaması wondr.

Wondr nedir ?

Wondr bir anonim canlı yayın yapmanızı sağlayan sohbet uygulamasıdır.Uygulamada oturum açtığınızda #wondr hashtag ile sizin  takipçilerinize  bildirim gider.Böylece bu hashtag üzerinden sizinle sohbet edebilirler.Ayrıca wondr ücretsiz bir uygulama olup bedava kullanmanız mümkündür.

Wondr nasıl kullanılır ?

Uygulamaya sadece twitter hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz.Giriş yapıp oturum açtıktan sonra “get started” simgesini göreceksiniz.Bu butona dokunuyoruz başlamak için. Adımları tek tek yazıp size daha bsit gelmesi açısından maddeler halinde yazıyorum;

Wondr ile sohbete başlamak için “Get stared” butonu üzerinden  oturum açıyoruz.

Açılan sayfada “twitter hesabımla giriş yap” diyoruz.Burada size “izin ver” diyecektir. Buradan izin veriyoruz.

Wondr Uygulama ekranın sağ alt köşesinde bulunan “rakun” simgesine dokunuyoruz.

Burada “enter your session name” yani sohbet konusu başlığımızı yazıyoruz.Bundan sonra “Go On” deyip devam ediyoruz.

Artık twitter takipçilerimize #wondr hashtag ile gönderilen bildirim ile haber veriyoruz.Bundan sonra en fazla 10 kişi olcak şekilde sohbete katılımlar yapılabiliyoz.

Wondr INDIRME BAĞLANTILARI

Wondr ücretsiz bir uygulama olduğundan bahsetmiştik.Ayrıca Wondr ‘i indirmek için aşağıdaki bağlantılar üzerinden bedava indirmeniz mümkündür.

Sohbetler.com üzerinden ücretsiz olarak yazılan bu makale üzerinden wondr’ı ve kullanımına dair bilgiler verdik.Bir sonraki  arkadaşlık uygulamaları ve sohbet uygulamaları makalemizde görüşmek üzere.

DİĞER YAZILAR